Dorota Sawicka

Gniezno

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

Historia sukcesu

2013-05-10

Firma Dorota Sawicka P.H.U. DOR-TRANS jest firmą spedycyjną specjalizującą się w obsłudze krajowych i międzynarodowych zleceń transportowych na terenie Unii Europejskiej. Szeroka flota samochodów organizowanych przez firmę P.H.U. DOR-TRANS pozwala na przewóz ładunków o ciężarze od 1 kilograma to 40 ton. Firma transportuje różnorodne ładunki – od sprzętu elektronicznego czy RTV lub AGD, przez produkty spożywcze (w tym wyjątkowe ładunki, takie jak pół-uśpione ślimaki, które transportowane były w warunkach pół-chłodnicznych z Polski do Hiszpanii), kończąc na tekstyliach i artykułach chemicznych.

Firma P.H.U. DOR-TRANS Rodzaje ładunków przewożonych przez firmę Dorota Sawicka P.H.U. DOR-TRANS

Od początku swego istnienia firma P.H.U. DOR-TRANS działa w zgodzie z Kodeksem Cywilnym, ale także w oparciu o Polskie Prawo Przewozowe CMR, zasady określane przez prawo transportowe – w tym o Ogólne Warunki Spedycyjne, a także o normy transportowych Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej & CARGO.

Obecnie firma P.H.U. DOR-TRANS zapewnia mobilny transport ok. 250 klientom rocznie. Wielu z nich podpisuje kontakty na liczne systematyczne zlecenia zasilając w ten sposób rozbudowaną bazę stałych klientów. Zawierając niemalże 600 transakcji rocznie firma P.H.U. DOR-TRANS obsługuje zlecenia transportowe współpracując z innymi firmami w skali krajowej i międzynarodowej.

Wykaz firm partnerskich na stałe współpracujących z firmą Dorota Sawicka P.H.U. DOR-TRANS

W ciągu 3 lat współpracy z Oferteo.pl firma p. Doroty Sawickiej otrzymała informacje o kilku tysiącach zleceń transportowych ogłaszanych na platformie Oferteo.pl. Z szeregu różnorodnych zamówień na transport krajowy i międzynarodowy firma P.H.U. DOR-TRANS zdecydowała się obsłużyć już ponad tysiąc klientów Oferteo.


Poprzez Oferteo.pl udało nam się nawiązać stałą współpracę z wieloma klientami. Korzystanie z Oferteo.pl jest dla nas bardzo owocne – około 80% zleceń zostaje przez nas sfinalizowana.

  • Dorota Sawicka,
  • Prezes firmy, P.H.U. DOR-TRANS

Kluczowym założeniem jakie przyświeca firmie P.H.U. DOR-TRANS jest absolutna satysfakcja klienta. Dlatego też jedną z najistotniejszych kwestii staje się szybkość działania – zarówno punktualność związana z wykonaniem zleconego transportu, jak i błyskawiczny pierwotny kontakt z klientem, który zgłasza takie zapotrzebowanie na giełdzie transportowej.


To co ma dla nas największe znaczenie to błyskawiczne działanie, w końcu kontakt z klientem jest najistotniejszy. Przekonałam się już, że doradcy Oferteo ekspresowo przekazują zgłoszenia klientów, w mgnieniu oka mamy do nich dostęp, a pozostawione kontakty telefoniczne czy mailowe pozwalają na niemal natychmiastową reakcję.

  • Dorota Sawicka,
  • Prezes firmy, P.H.U. DOR-TRANS

Zdaniem p. Sawickiej nieustanna obsługa klientów w oparciu o mobilne internetowe giełdy transportowe - takie jak giełda na Oferteo.pl - to nieodzowny element pracy każdej firmy logistycznej. W znacznej mierze sukces firmy transportowej zależy od dostępności do szerokiego spektrum klientów poszukujących wykonawcy transportu.

Inne usługi lub produkty - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 653 101 Wykonawców i Dostawców najlepszych w 2024 roku w poszczególnych miastach powiatowych: